Pro obce

Elektromobilita pro všechny ve vaší obci. Bez starostí.

Pomozte zvýšit občanskou vybavenost a atraktivitu své obce a vytvořte z ní dobré místo pro život. Jezděte reprezentativními, bezpečnými a ekologickými vozy. Staňte se respektovaným partnerem spokojených občanů. Sdílejte se svými sousedy radost z čisté jízdy.
Sdílená elektromobilita je budoucnost

Čisté a zelené ulice bez starých a málo využívaných automobilů. Šetrný vůz vždy, když potřebujete. Udržitelná budoucnost. Vše zařídíme pro vás, stačí nám dát kontakt.

Chytré

a transparentní řešení pro budoucnost vaší obce

Nadstandardní vybavenost vaší obce

Získáte reprezentativní vozidla, která budete využívat jako služební automobily. Když nikam nepojedete, vozy poslouží občanům a nebudou stát nevyužité. Zpřístupníte obyvatelům služby, za kterými dosud museli daleko a složitě dojíždět, nebo pro ně byly zcela nedostupné.

Šetrně k přírodě i rozpočtu

Zavedete moderní způsob ekologické a ekonomické dopravní obslužnosti. Zajistíte pohodlnou dopravu, dostupnou pro všechny věkové a sociální skupiny. Při dlouhodobém využívání služby navíc vaše obec výrazně ušetří oproti koupi a provozu tradičních automobilů.

Návratná investice. I do vzájemných vztahů

Nebuďte tím, kdo si koupil nová auta, ale tím, kdo NÁM koupil nová auta. Sdílený služební a komunitní vůz přináší zcela novou perspektivu: Z „vyhozených peněz“ se stává skutečnou investicí do rozvoje obce a pomáhá budovat rovnocenné vztahy mezi jejím vedením a občany.

Dotační podpora projektu

Věděli jste, že zákon stanovuje zadavatelům veřejných zakázek (tedy např. obcím) dodržet podíl nízkoemisních vozidel ve výši minimálně 29,7%* (zákon č. 360/2022 Sb.). Zapojením do programu nejenže splníte tento požadavek, ale i získáte nárok na dotační příspěvek.
* Vztahuje se pro případ nadlimitní veřejné zakázky, jejichž předmětem je nákup, leasing nebo pronájem vozidla ve smyslu § 2 odst. 1 písm. a) zákona č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících.
Naše služby

Vše pro vás zařídíme

 bez starostí

Veškeré vyřizování bereme na sebe a vše budeme s vámi pravidelně konzultovat. Vy se nemusíte o nic starat.
1

Zpracujeme projekt pro získání dotace

Zařídíme všechny potřebné dokumenty a oběháme úřady. V problematice jsme jako doma, takže to půjde hladce a vy nebudete mít žádnou práci ani starosti navíc.
2

Zařídíme výběrové řízení na vozy a nabíjecí stanice.

Společně s vámi vybereme nejvhodnější vozy a jejich počet na míru vaší obci. Zprostředkujeme vybudování parkovacích stání s dobíječkami i nutné stavební úpravy.
3

Společně s vámi zrealizujeme projekt.

Budeme s vámi v průběhu celého projektu a všechny potřebné kroky dotáhneme do zdárného konce. Budeme vám kdykoli k dispozici a můžete se na nás spolehnout.
4

Zapojíme elektroauta do sdíleného systému Peoplecar

Postaráme se o hladký provoz služby. Provozujeme uživatelsky vstřícnou aplikaci pro sdílení aut a infolinku, která je klientům k dispozici pro jakékoli dotazy.
5

Budeme se o vaši flotilu starat od A do Z

Zajistíme pravidelný servis, technické kontroly, letní a zimní přezouvání, pojištění vozidel a postaráme se o jejich udržování v perfektním a čistém stavu.

Jednoduše zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Připravíme řešení přímo na míru vašim potřebám. Zajistíme vše ke spokojenosti vašich občanů a šetrně k přírodě. Pojďme spolu tvořit udržitelnou budoucnost.
Děkujeme za váš zájem.
Jejda, něco se nepodařilo a nemohli jsme formulář odeslat. Zkuste to znovu za moment.

„Udržitelný rozvoj našich měst a dostupná mobilita s respektem k přírodě je jednou z hlavních výzev dneška. Náš cíl je pomoci obcím nabídnout občanům moderní a udržitelnou budoucnost plnou možností.“

Pavel Tipan, spoluzakladatel