Pro lidi

Ekologické auto, vždy po ruce. Chytře, jednoduše.

Moderní zelené čtvrti a menší obce jsou skvělými místy pro život. Ne vždy se ale mohou spolehnout na častou frekvenci spojů a perfektní návaznost hromadné dopravy. Sdílená auta přinášejí jednoduché a moderní řešení. Nabízejí komfort vlastního vozu za rozumnou cenu a osobní doprava v regionu díky nim může být podobně efektivní jako ve velkých městech.  A ve formě dostupné skutečně pro všechny.
Proč Peoplecar?

Peoplecar vám přináší

 jedinečné výhody

Bezpečné, pohodlné a ekologické auto neustále po ruce. Bez starostí a výdajů navíc.

Ušetříte peníze i čas

Auto dnes představuje statisícovou investici, která nutí k zamyšlení, zda si auto (či druhé auto do rodiny) vůbec pořizovat. Sdílené auto Peoplecar máte kdykoli k dispozici a čas i úsilí vám ušetří stejně dobře jako to vlastní. A naspořené peníze můžete investovat do skutečných radostí.

Auto si zamluvíte přes aplikaci

Vůz si zamluvíte přes přehlednou mobilní aplikaci, která vám nedovolí udělat chybu. Pro všechny případy je tady i naše infolinka. Vaše komunitní auta parkují na stálém stanovišti, nemusíte je nikde hledat. Přijdete k nabitému autu a po návratu ho zase jen napojíte na nabíječku.

Neřešíte servis, pojištění ani přezouvání

Nový osobní vůz ztrácí svou hodnotu už v okamžiku koupě. S každým dalším rokem pak rostou náklady na servis, přezouvání nebo technické kontroly. Peoplecar nevyžaduje vstupní investici a platíte jen za dobu, kdy vůz skutečně využíváte. Starosti necháte na nás.

Žádná omezení a skryté poplatky

Cena půjčovného se řídí hodinovovu sazbou. Nemusíte přepočítávat kilometry nebo stresující minuty. Hodina s autem vás nevyjde dráž než káva a dezert. A nikdo nebude řešit, kolik za tu dobu najezdíte. Žádné dodatečné poplatky nebo omezené kilometry jako v autopůjčovně.

Auto pro všechny situace

Jste objednáni na sedmou k lékaři a musíte vstávat v pět, abyste stihli autobus. Vaši kamarádi jsou na koupališti a volají vám, abyste dorazili. Potřebujete zajet do města koupit nový stůl. Rádi byste vyzvedli návštěvu na nádraží. Kdybyste tak měli k dispozici auto… S Peoplecar ho máte.

Jezdíte ohleduplně k sobě i přírodě

Můžete se těšit na moderní elektrická auta, která nabízejí pohodlné řízení, pokročilé bezpečnostní systémy, komfortní posezení a plynulou jízdu. Tichý elektrický pohon neruší sousedy, ani když pojedete v pět ráno, a nezamořuje prostředí, v němž žijete.
Aplikace

Zaregistrujte se zdarma během minuty a vyjeďte.
Jednoduše.

Sdílená elektromobilita je budoucnost

"Představte si pohodlné auto, které máte k dispozici kdykoli potřebujete. Za které platíte jen tehdy, kdy ho skutečně využíváte, nemusíte s ním jezdit do servisu a nestojí vás žádné výdaje ani starosti navíc. S Peoplecar ho jednoduše máte."

Marek Burza, spoluzakladatel