o nás

Naše priority: Dostupnost, udržitelnost a komfort

Věříme, že budoucností našich měst a obcí je spokojený život v klidném, čistém prostředí s dostupností pohodlné dopravy, která nás doveze stejně dobře za povinnostmi, jako radostmi. A bude ekologická, ekonomicky výhodná a dostupná skutečně pro všechny.

Jsme lidi jako vy. Sami žijeme mimo velká města a moc dobře víme, že přátelskou atmosféru a živou sousedskou komunitu v domech, obcích i čtvrtích tvoří spokojení obyvatelé, kteří mají vše potřebné nadosah a nemusejí svůj životní řád přizpůsobovat tomu jízdnímu.

A tak vznikly Peoplecar – elektrická auta pro lidi, která může sdílet obec s občany, instituce se svými zaměstnanci, nebo třeba obyvatelé bytového komplexu. Spojili jsme znalosti z našich oborů a vdechli život projektu komunitních sdílených vozů, který u nás nemá obdoby.

Věděli jste, že osobní auta, včetně služebních, zůstávají z 80 % nevyužitá? Peoplecar umožní obecní prostředky investovat chytře - aby posloužily všem, a přinesly maximální využití a minimální starosti.

„Udržitelný rozvoj našich měst a dostupná mobilita s respektem k přírodě je jednou z hlavních výzev dneška. Náš cíl je pomoci obcím nabídnout občanům moderní a udržitelnou budoucnost plnou možností.“

Pavel Tipan, spoluzakladatel
Komunitní elektromobilita pro nás není jen trendem nebo alternativou, ale přirozeným pokrokem ve vývoji osobní dopravy. A nyní také příležitostí, jak budovat užší vztahy mezi obcí a občany nebo nabídnout svým klientům přidanou hodnotu a stát se tak partnerem, na kterého je spolehnutí.
Jsme profesionálové v logistice, provozu a energetice. Teď své dlouholeté zkušenosti z velkých nadnárodních firem úročíme v projektu, který nám dává vyšší smysl. Jsme plně k dispozici pro vaše dotazy a s radostí zajistíme všechny procesy spojené se zapojením do programu a provozem aut.
Vaše obec, čtvrť nebo bytový komplex může být zase o něco lepším místem pro život. Těšíme se, že ho budeme moci budovat společně s vámi.

Jednoduše zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Připravíme řešení přímo na míru Vašim potřebám. Zajistíme vše ke spokojenosti Vašich občanů a šetrně k přírodě. Pojďme spolu tvořit udržitelnou budoucnost.
Děkujeme za Váš zájem.
Něco se pokazilo.
Zkuste toznovu za chvíli.

Náš tým

Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi ze startupů i z mezinárodního korporátního prostředí a nechybí nám motivace dotahovat dobrou práci do konce.
Patrik Bureš

Patrik Bureš

Spoluzakladatel a CEO
Přes 16 let jsem působil v Česku, Německu i Velké Británii v prostředí velkých nadnárodních korporací, včetně značky Lidl nebo Skupiny ČEZ. Mou specializací bylo zajišťování právního poradenství, vždy s ambicí nalézt inovativní, bezpečné a fungující řešení. K práci přistupuji s odhodláním dotahovat věci do konce, vytrvalostí a důsledností při řešení problémů. Ve volném čase se nejraději věnuji svým dvěma dětem, rád jezdím přírodou na horském kole, příležitostně běhám a v zimě si rád zalyžuji.
+420 725 668 595
Pavel Tipan

Pavel Tipan

Spoluzakladatel a co-CEO
Přes 25 let bylo mým posláním řízení úseků, oddělení, skladů a logistických center pro firmy Lidl, Hortim, PNS a Rohlík.cz. Specializuji se na řízení týmů, optimalizaci a zavádění nových procesů a řízení provozu. Do své práce vnáším racionální a systematický pohled na řešení problémů. Volný čas nejraději trávím na cestách s rodinou nebo relaxováním na rybách a při houbaření.
+420 773 560 595
Marek Burza

Marek Burza

Spoluzakladatel a COO
Mám dvacetileté zkušenosti s řízením logistických center, plánováním rozpočtů a investic a řízením provozu i týmů. Spolupracoval jsem se značkami, jako je Rohlík nebo Lidl, kde jsem působil také jako šéf logistiky pro Českou republiku. I ty nejnáročnější výzvy řeším s klidem, nadhledem a humorem sobě vlastním. Ve volném čase rád lyžuju, jezdím na motorce a vždycky si pochutnám na italské kuchyni.
+420 602 556 164